0
Ett kunskaps- och säkerhetsföretag sedan 1990

Kontakt

Välkommen att kontakta oss


     Gustavslundsvägen 50, 167 51 Bromma

     Gustavslundsvägen 50

     010-150 75 00

     info@seriline.com

     Vardagar 8.00 - 17.00, med lunchstängt mellan kl 11.30-12.30

Leveranser skickas till Gustavslundsvägen 42, 167 51 Bromma

Huskvarna kontoret


    Grännavägen 24, 561 34 Huskvarna

    Grännavägen 24

     010-150 75 04

     info@seriline.com

     Vardagar 8.00 - 17.00

Kontakta mig






*Måste fyllas i
**En av dessa måste fyllas i

Tore Karlsen

Tore Karlsen
Affärsområdesansvarig

Direkt: 010-150 22 09
Mobil: 072-050 59 98
tore.karlsen@seriline.com

 

Mattias Håkansson

Mattias Håkansson
Affärsområdesansvarig, Syd

Direkt: 010-150 75 04
Mobil: 072-080 82 20
mattias.hakansson@seriline.com

 

Mikko Martikainen

Mikko Martikainen
Key Account Manager / Technical Account Manager - Finland

Direkt: +358 (0)45-615 35 57
mikko.martikainen@seriline.com

 

Magnus Olsson

Magnus Olsson
Head Business Development

Direkt: +46 (0) 70-930 18 14
magnus.olsson@seriline.com

 

Therese Pettersson

Therese Pettersson
Head of Operations

Direkt: 010-150 75 02
therese.pettersson@seriline.com

 

Per-Magnus Palmgren

Per-Magnus Palmgren
Projektledning

Direkt: 010-150 75 03
Mobil: 072-080 82 22
per-magnus.palmgren@seriline.com

 

Freddie Parrman

Freddie Parrman
VD

Direkt: 010-150 75 01
Mobil: 070-282 32 34
freddie.parrman@seriline.com

 

Pierre Parrman

Pierre Parrman
CTO

Direkt: 010-150 75 06
Mobil: 070-282 32 40
pierre.parrman@seriline.com

 

Filipe Afonso

Filipe Afonso
Business Support

Direkt: 010-150 22 14
filipe.afonso@seriline.com

 

Lukas Hallinder

Lukas Hallinder
Online Support

Direkt: 010-102 93 00
support@hantverksid.se

 

Hanna Wide

Hanna Wide
Online Support

Direkt: 010-102 93 00
support@hantverksid.se

 

Matilda Forslund

Matilda Forslund
Online Support

Direkt: 010-102 93 00
support@hantverksid.se

 

Andreas Ihrén

Andreas Ihrén
Technical Support

Direkt: 072-402 86 48
support@seriline.com

 

Stefan Andersson

Stefan Andersson
Order och logistik

Direkt: 010-150 75 16
stefan.andersson@seriline.com